21,95
Beschikbaarheid
Bestelbaar
Tekst achterflap
From Douglas Stuart, Booker prize-winning author of Shuggie Bain and Young Mungo comes a stunning new novel, John of John.
Details
| EAN : | 9781035086962 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 21-05-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 234 mm |
| Breedte : | 153 mm |
| Dikte : | 33 mm |
| Gewicht : | 508 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 416 |