14,95
Beschikbaarheid
Bestelbaar
Tekst achterflap
The explosive debut from political commentator Ash Sarkar, Minority Rule breaks down how the power of ordinary people is under attack by an elite minority – and how we can focus our energy on the real problem at hand.
Details
| EAN : | 9781526648280 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boekenimport B.V. |
| Publicatie datum : | 26-02-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 196 mm |
| Breedte : | 129 mm |
| Dikte : | 29 mm |
| Gewicht : | 246 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 352 |