Having Spent Life Seeking
Kae Tempest
Engels | 30-04-2026 | 352 pagina's
9781787335387
Paperback / softback
20,95
Beschikbaarheid
Bestelbaar
Details
| EAN : | 9781787335387 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 30-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 215 mm |
| Breedte : | 135 mm |
| Dikte : | 30 mm |
| Gewicht : | 352 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 352 |