14,95
Beschikbaarheid
Te bestellen
Tekst achterflap
A masterpiece debut novel from one of the UK's most exciting young writers, for fans of David Mitchell, Deepti Kapoor and Zadie Smith
Details
| EAN : | 9781788169493 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boekenimport B.V. |
| Publicatie datum : | 06-02-2025 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 198 mm |
| Breedte : | 129 mm |
| Dikte : | 26 mm |
| Gewicht : | 314 gr |
| Status : | Te bestellen |
| Aantal pagina's : | 384 |