20,95
Beschikbaarheid
Bestelbaar
Tekst achterflap
Somewhere between Donna Tartt's Secret History and AS Byatt's Possession, a brilliant, towering, puzzle-box of a novel about perfect summers and forbidden knowledge...
Details
| EAN : | 9781805464594 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 07-05-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 235 mm |
| Breedte : | 155 mm |
| Dikte : | 40 mm |
| Gewicht : | 623 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 512 |