Hayek's Bastards
Quinn Slobodian
Engels | 16-04-2026 | 288 pagina's
9781837310111
Paperback / softback
17,95
Beschikbaarheid
Bestelbaar
Details
| EAN : | 9781837310111 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boekenimport B.V. |
| Publicatie datum : | 16-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 197 mm |
| Breedte : | 129 mm |
| Dikte : | 20 mm |
| Gewicht : | 214 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 288 |