De trein der traagheid
Johan Daisne
Nederlands | 15-04-2026 | 104 pagina's
9789493456143
Paperback / softback
19,99
Beschikbaarheid
Bestelbaar
Details
| EAN : | 9789493456143 |
| Uitgever : | NBC - Uitgeverij Weerwoord |
| Publicatie datum : | 15-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 212 mm |
| Breedte : | 132 mm |
| Dikte : | 12 mm |
| Gewicht : | 188 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 104 |
| Keywords : | existentialisme;filosofisch;klassieker;magisch-realisme;romans;sfeervol;trein |