The Book of Birds
Robert Macfarlane-Jackie Morris
Engels | 07-05-2026 | 384 pagina's
9780241404737
Hardback
48,95
Beschikbaarheid
Bestelbaar
Details
| EAN : | 9780241404737 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boekenimport B.V. |
| Publicatie datum : | 07-05-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 252 mm |
| Breedte : | 175 mm |
| Dikte : | 35 mm |
| Gewicht : | 1140 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 384 |