12,95
Beschikbaarheid
Bestelbaar
Details
| EAN : | 9780241645499 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boekenimport B.V. |
| Publicatie datum : | 14-03-2024 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 197 mm |
| Breedte : | 130 mm |
| Dikte : | 11 mm |
| Gewicht : | 94 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 112 |
| Reeks : | Penguin Modern Classics |