20,95
Beschikbaarheid
Bestelbaar
Details
| EAN : | 9780241725610 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boekenimport B.V. |
| Publicatie datum : | 12-02-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 233 mm |
| Breedte : | 153 mm |
| Dikte : | 31 mm |
| Gewicht : | 506 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 416 |