49,95
Beschikbaarheid
Te bestellen
Tekst achterflap
A magisterial history of the Renaissance and the birth of the modern world
Details
| EAN : | 9780691183831 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boekenimport B.V. |
| Vertaler : | Patrick Baker |
| Publicatie datum : | 03-06-2025 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 240 mm |
| Breedte : | 166 mm |
| Dikte : | 62 mm |
| Gewicht : | 1884 gr |
| Status : | Te bestellen |
| Aantal pagina's : | 1184 |