17,95
Beschikbaarheid
Bestelbaar
Tekst achterflap
Gloria has a learning disability. She’snineteen, and there’s nothing to do exceptwander the local parks, look for friendshipand keep out of trouble – or go roundJack’s. Jack needs Gloria's company, buthe’s unpredictable and angry at the world.
Details
| EAN : | 9781068794179 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boekenimport B.V. |
| Publicatie datum : | 26-02-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 198 mm |
| Breedte : | 130 mm |
| Dikte : | 21 mm |
| Gewicht : | 264 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 300 |