The Original Daughter
Jemimah Wei
Engels | 23-04-2026 | 368 pagina's
9781399625593
Paperback / softback
14,95
Beschikbaarheid
Bestelbaar
Tekst achterflap
A captivating debut novel set in working-class Singapore about an intoxicating relationship between two sisters over two decades
Details
| EAN : | 9781399625593 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 23-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 200 mm |
| Breedte : | 130 mm |
| Dikte : | 20 mm |
| Gewicht : | 258 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 368 |