35,95
Beschikbaarheid
Te bestellen
Tekst achterflap
A Short and Twisted History by the US-based British writer, James Delbourgo.
Details
| EAN : | 9781529424010 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boekenimport B.V. |
| Publicatie datum : | 12-08-2025 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 242 mm |
| Breedte : | 162 mm |
| Dikte : | 32 mm |
| Gewicht : | 612 gr |
| Status : | Te bestellen |
| Aantal pagina's : | 320 |
| Reeks : | Riverrun |