Lessons from Cats for Surviving Fascism
Stewart Reynolds
Engels | 24-06-2025 | 64 pagina's
9781529448924
Hardback
13,95
Beschikbaarheid
Bestelbaar
Tekst achterflap
Essential cat-based strategies for resisting control and reclaiming power.
Details
| EAN : | 9781529448924 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boekenimport B.V. |
| Publicatie datum : | 24-06-2025 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 297 mm |
| Breedte : | 135 mm |
| Dikte : | 10 mm |
| Gewicht : | 140 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 64 |