Everything Is Tuberculosis
John Green
Engels | 19-03-2026 | 208 pagina's
9781529961447
Paperback / softback
16,95
Beschikbaarheid
Bestelbaar
Details
| EAN : | 9781529961447 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boekenimport B.V. |
| Publicatie datum : | 19-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 197 mm |
| Breedte : | 129 mm |
| Dikte : | 17 mm |
| Gewicht : | 152 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 208 |