The Origin of Capitalism
Ellen Meiksins Wood
Engels | 01-01-2017 | 224 pagina's
9781786630681
Paperback / softback
12,95
Beschikbaarheid
Bestelbaar
Tekst achterflap
Previous edition published: New York: Monthly Review Press, A1999.
Details
| EAN : | 9781786630681 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boekenimport B.V. |
| Publicatie datum : | 01-01-2017 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 210 mm |
| Breedte : | 150 mm |
| Dikte : | 22 mm |
| Gewicht : | 368 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 224 |