18,95
Beschikbaarheid
Te bestellen
Tekst achterflap
A fascinating look at the medieval precedents for modern sustainable living
Details
| EAN : | 9781800816275 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boekenimport B.V. |
| Vertaler : | Gesche Ipsen |
| Publicatie datum : | 07-08-2025 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 270 mm |
| Breedte : | 129 mm |
| Dikte : | 24 mm |
| Gewicht : | 288 gr |
| Status : | Te bestellen |
| Aantal pagina's : | 352 |