The Book of Records
Madeleine Thien
Engels | 09-04-2026 | 368 pagina's
9781803510750
Paperback / softback
13,95
Beschikbaarheid
Bestelbaar
Tekst achterflap
The critically acclaimed new novel from the Booker Prize-shortlisted author of Do Not Say We Have Nothing, which leaps across centuries past and future as if different eras were separated by only a door.
Details
| EAN : | 9781803510750 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 09-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 199 mm |
| Breedte : | 129 mm |
| Dikte : | 23 mm |
| Gewicht : | 250 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 368 |