A Room Above a Shop
Anthony Shapland
Engels | 12-03-2026 | 160 pagina's
9781803511627
Paperback / softback
13,95
Beschikbaarheid
Bestelbaar
Tekst achterflap
An Observer Best Debut 2025 from a new voice in Welsh literature: an atmospheric and poignant story of a relationship between two small-town Valleys men during the late 1980s.
Details
| EAN : | 9781803511627 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boekenimport B.V. |
| Publicatie datum : | 12-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 197 mm |
| Breedte : | 152 mm |
| Dikte : | 129 mm |
| Gewicht : | 118 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 160 |