13,95
Beschikbaarheid
Bestelbaar
Tekst achterflap
INCLUDED IN THE GRANTA SHORTS LIST: Gwendoline Riley's critically-acclaimed breakout novel is a blackly comic portrait of familial and marital dysfunction.
Details
| EAN : | 9781803513560 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 09-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 200 mm |
| Breedte : | 130 mm |
| Dikte : | 10 mm |
| Gewicht : | 129 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 176 |
| Reeks : | Granta Shorts |