Een huis voor boeken, cultuur en ontmoeting. Literair, progressief en coöperatief.

Alphabetical Diaries


Engels | 06-02-2024 | 168 pagina's

9781804270776

Paperback / softback


€ 13,95


 Beschikbaarheid

   Bestelbaar




Tekst achterflap

A thrilling confessional from the award-winning author of Pure Colour, in the vein of Joe Brainard and Edouard Levé.

Details

EAN :9781804270776
Auteur: 
Uitgever :Van Ditmar Boekenimport B.V.
Publicatie datum :  06-02-2024
Uitvoering :Paperback / softback
Taal/Talen : Engels
Hoogte :197 mm
Breedte :126 mm
Dikte :17 mm
Gewicht :224 gr
Status : Bestelbaar
Aantal pagina's :168