17,95
Beschikbaarheid
Bestelbaar
Tekst achterflap
Set during a single twelve-hour night shift in an injection molding factory, plastic is a poem exploring the life of the industrial worker turned poet.
Details
| EAN : | 9781804271421 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boekenimport B.V. |
| Publicatie datum : | 29-01-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 194 mm |
| Breedte : | 136 mm |
| Dikte : | 11 mm |
| Gewicht : | 162 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 112 |