17,95
Beschikbaarheid
Bestelbaar
Details
| EAN : | 9781804992791 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 05-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 197 mm |
| Breedte : | 130 mm |
| Dikte : | 34 mm |
| Gewicht : | 364 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 496 |