A Thousand Blues
Cheon Seon-ran
Engels | 22-01-2026 | 320 pagina's
9781804995327
Paperback / softback
14,95
Beschikbaarheid
Te bestellen
Details
| EAN : | 9781804995327 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boekenimport B.V. |
| Vertaler : | Chi-Young Kim |
| Publicatie datum : | 22-01-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 198 mm |
| Breedte : | 128 mm |
| Dikte : | 29 mm |
| Gewicht : | 226 gr |
| Status : | Te bestellen |
| Aantal pagina's : | 320 |