Kanjers
Guido van Genechten
Nederlands | 30-01-2026 | 22 pagina's
9789044862010
Boord boek
Bekijk inkijkexemplaar
15,95
Beschikbaarheid
Bestelbaar
Tekst achterflap
stefan is de snelste slak van allemaal en vera is de vlinder die het hoogst durft te vliegen zoek jij mee naar de kanjers in dit boek? een vrolijk kijk- en zoekboek vol toppertjes voor kinderen vanaf 2 jaar
Details
| EAN : | 9789044862010 |
| Uitgever : | Clavis Uitgeverij |
| Publicatie datum : | 30-01-2026 |
| Uitvoering : | Boord boek |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 221 mm |
| Breedte : | 211 mm |
| Dikte : | 15 mm |
| Gewicht : | 387 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 22 |
| Keywords : | dieren;talenten;zoeken |