De dikke Stinkhond - Op reis
Colas Gutman
Nederlands | 01-04-2026 | 248 pagina's
9789059962750
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
19,99
Tekst achterflap
Zodra Stinkhond zijn vuilnisbak verlaat, komt hij van het ene avontuur in het andere terecht.
Hij is een echte wereldreiziger. Samen met Plattekat komt hij op de meest ongelooflijke plekken terecht: van een reis door de tijd en een vakantie op ski's tot een echte zwerftocht door de straten van Parijs.
Maar waar ze ook belanden, elk avontuur eindigt waar het begon: in de vuilnisbak!
IN DIT BOEK:
- Stinkhond in de sneeuw
- Stinkhond terug in de tijd
- Stinkhond in Parijs
Slogan/Promotie
Een nieuw, dik (voor)leesboek met drie geweldige reisavonturen
Details
| EAN : | 9789059962750 |
| Uitgever : | Terra - Lannoo, Uitgeverij |
| Vertaler : | Sylvia Vanden Heede |
| Publicatie datum : | 01-04-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 247 mm |
| Breedte : | 177 mm |
| Dikte : | 30 mm |
| Gewicht : | 932 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 248 |