Liever lui dan moe
Johannes De Breuker
Nederlands | 25-04-2026 | 160 pagina's
9789083565415
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
22,50
Beschikbaarheid
Bestelbaar
Details
| EAN : | 9789083565415 |
| Uitgever : | Luster Uitgeverij |
| Publicatie datum : | 25-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 183 mm |
| Breedte : | 138 mm |
| Dikte : | 16 mm |
| Gewicht : | 208 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 160 |
| Keywords : | aandacht;ontspanning;schermtijd;schermverslaving;verveling |