Een huis voor boeken, cultuur en ontmoeting. Literair, progressief en coöperatief.
EAN:  9789401618830
Publicatiedatum:   06-01-2023
Formaat:  Paperback / softback
Taal:  Nederlands
Aantal bladzijden:  256

  Bestelbaar

De hartverwarmende roman Isaac & Egg van Bobby Palmer is een betoverend en indrukwekkend debuut over hoop, verdriet en vriendschap. Voor de lezers van Matt Haig en Hanna Bervoets.

In de ontroerende roman Isaac & Egg van Bobby Palmer heeft Isaac Addy de ergste ochtend van zijn leven. Wanhopig staat hij op de rand van een brug, hij kijkt de leegte in en slaakt een schreeuw. En dan schreeuwt er iets terug. Op precies het juiste moment ontmoet Isaac een nieuwe vriend.

Dit is het begin van een onvergetelijk avontuur, waarin rouw, hoop, vriendschap en liefde centraal staan. Het is een verhaal dat iedereen zal herkennen, je zal raken en je aan het denken zet. Want soms moet je dwars door het dal om eruit te komen. Isaac & Egg is een van de meest ontroerende, hoopvolle, eerlijke en fantasierijke romans – en anders dan alles wat je ooit eerder hebt gelezen.

Een absolute must-read voor fans van Matt Haig, Niccoló Ammaniti, Hanna Bervoets, Jodi Picoult en David Nicholls.

'Een ongelooflijk ontroerend en soms hartverscheurend – en vaak grappig – boek.' ‒ Hello!

'Gedoseerd, komisch en ontroerend... Een originele roman over rouw, verlies en het omarmen van verandering' ‒ Daily Mail

Bobby Palmer is freelancejournalist en schreef voor onder andere Time Out, GQ, Men’s Health en Cosmopolitan. Isaac & Egg is zijn eerste roman.

    EAN: 9789401618830
    Auteur: 
    Uitgever: Xander Uitgevers B.V.
    Vertaler:  Frank van der Knoop
    Publicatiedatum:   06-01-2023
    Formaat: Paperback / softback
    Taal: Nederlands
    Hoogte: 215 mm
    Breedte: 140 mm
    Dikte: 23 mm
    Gewicht: 338 gr
    Voorraad:  Bestelbaar
    Aantal bladzijden: 256